M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz

Mieszkanie na sprzedaż, cena 365000 PLN, 5565 PLN/m2, powierzchnia 65 m2
Dęblin, lubelskie, Polska
M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 1M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 2M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 3M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 4M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 5M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 6M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 7M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 8M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 9M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 10M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 11M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 12M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 13M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 14M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 15M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 16M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 17M4| 3 Piętro| Dostepne od zaraz 18
Ciekawa ALTERNATYWA dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Dęblina!

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,59 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest jasny, ciepły i bardzo ustawny, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem.

Mieszkanie składa się z:
3 niezależnych pokoi,
oddzielnej, widnej i jasnej kuchni,
łazienki,
dużego przedpokoju,
balkonu.

Dodatkowym atutem jest przynależna piwnica o powierzchni około 9 m², zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania.

Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do najważniejszych punktów handlowo-usługowych.

LOKALIZACJA
Dęblin okolice ul 15 Pułku Piechoty Wilków (woj. lubelskie)

Atuty mieszkania
• Przestronne i funkcjonalne wnętrze,
• 3 ustawne pokoje,
• Oddzielna, widna kuchnia,
• Duży przedpokój,
• Jasne i ciepłe mieszkanie,
• Balkon,
• Piwnica ok. 9 m²,
• Idealne dla rodziny,
• świetna opcja inwestycyjna pod wynajem,

Atuty lokalizacji
• Spokojna i cicha okolica,
• Blisko sklepy,
• W pobliżu targowisko,
• Dogodny dostęp do punktów usługowych,
• Komfortowe miejsce do życia dla rodzin.

Cena: 365 000 zł
Czynsz: ok. 700 zł miesięcznie

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRZY ZAKUPIE
✓Kupując nieruchomość za naszym pośrednictwem otrzymujesz:
✓ dostęp do ofert alternatywnych dopasowanych do Twoich oczekiwań
✓ rzetelne informacje i zdjęcia przedstawiające realny stan nieruchomości
✓ zweryfikowany stan prawny nieruchomości
✓ możliwość osobistego obejrzenia mieszkania w dogodnym terminie
✓ pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości